O nas

Już przed wiekami Arystoteles mawiał „Nie ma nic w umyśle, czego by przedtem nie było w zmysłach”. Otaczające nas rzeczy odbieramy za pomocą zmysłów i ich połączeń. Dotykamy wzrokiem. Widzimy zapachem. Czujemy aromaty poprzez dotyk. Taka fuzja zmysłów zdarza się nam codziennie np. gdy wyobrażamy sobie aksamitną gładkość materiału, który tylko badaliśmy wzrokiem.

 

Tkaniny, które zmieniają wnętrza

Tak również jest z ​tkaninami, które są w naszym otoczeniu​. Zbyt ciemne tkaniny obciążają pomieszczenie i sprawiają, że nie odbieramy pomieszczenia pozytywnie. Zbyt delikatne tkaniny odejmują wnętrzom stylu i ich niepowtarzalnego charakteru. W Perss wiemy, jak ważne są połączenia zmysłowe, ale nie zapominamy o tych praktycznych. W końcu każda tkanina ma swoje zadanie do spełnienia.

 

Poznaj bliżej firmę Perss

Od 1992 roku tworzymy firmę, która całościowo zajmuje się​ aranżacją wystroju okien i pomieszczeń​. Od początku istnienia Perss przyświeca nam idea, że każde wnętrze ma swój niepowtarzalny charakter — mieszkania, domy, hotele, biura i powierzchnie publiczne spełniają różne zadania, dlatego tkaniny powinny być dobrane do każdego pomieszczenia indywidualnie. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę po to, aby dopasować ​najlepszą z tkanin​ do Twojego pomieszczenia.

Z pasją i doświadczeniem o tkaninach

Wiemy bardzo dużo o tkaninach i tą wiedzą chcemy się dzielić. W naszym sklepie znajdziesz skupiliśmy się na rzeczach, na których znamy się najbardziej. ​Zasłony, firanki i tkaniny trudnopalne​ to główny asortyment w sklepie Perss. Szyjemy tkaniny na wymiar, projektujemy, doradzamy, ale przede wszystkim — wkładamy w naszą pracę całe serce, ponieważ wierzymy, że ​dobrze dobrana tkanina ​potrafi odmienić pomieszczenie.

Zobacz ofertę
 

Dowiedz się więcej o tkaninach z Perss

Prowadzimy bloga, na którym znajdziesz wiele cennych rad o aranżacji wnętrz. Możesz również do nas zadzwonić, z chęcią opowiemy Ci o naszych tkaninach znacznie więcej. Stacjonarnie znajdziesz nas w ​Mińsku Mazowieckim przy ulicy Miodowej 4​. Dla tych, którzy wolą robić zakupy przez Internet, powstał Fresh Store. Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt